NatWest Island Games XII - Rhodes 2007

Event Entries:

Entries: 744
   Athletics    All    All
SportEventCompetitorIsland
Athletics 1,500m Men Thomas Brown Jersey
Athletics 1,500m Men Stephen Carreras Gibraltar
Athletics 1,500m Men Ivan Caules Menorca
Athletics 1,500m Men Timothy Coates Guernsey
Athletics 1,500m Men Joakim Daun Gotland
Athletics 1,500m Men Andrew Duncan Isle of Man
Athletics 1,500m Men Toby Edwards Jersey
Athletics 1,500m Men Shon Evans Ynys Môn
Athletics 1,500m Men Lee Garland Guernsey
Athletics 1,500m Men Andreas Grönström Gotland
Athletics 1,500m Men Tommy Haugen Hitra
Athletics 1,500m Men Tõnis Juulik Saaremaa
Athletics 1,500m Men Emmanouil Kakkaris Rhodes
Athletics 1,500m Men Iain MacCorquodale Western Isles
Athletics 1,500m Men Iain Francis Macdonald Western Isles
Athletics 1,500m Men Mercouris Malliakas Rhodes
Athletics 1,500m Men Lee Merrien Guernsey
Athletics 1,500m Men Thomas Rice-Owen Ynys Môn
Athletics 1,500m Men Giorgios Thanasoulis Rhodes
Athletics 1,500m Men Viljar Uljas Saaremaa
Athletics 1,500m Men Joseph Wade Isle of Wight
Athletics 1,500m Men Thomas Wade Isle of Wight
Athletics 1,500m Men John Wilhelms Åland
Athletics 1,500m Men Alan Williamson Shetland Islands
Athletics 1,500m Women Aiya Abe Isle of Wight
Athletics 1,500m Women Gemma Astin Isle of Man
Athletics 1,500m Women Anna Daska Rhodes
Athletics 1,500m Women Maria Daska Rhodes
Athletics 1,500m Women Rachael Franklin Isle of Man
Athletics 1,500m Women Jo Gorrod Jersey
Athletics 1,500m Women Lydia Holloway Ynys Môn
Athletics 1,500m Women Claire Kiely Isle of Wight
Athletics 1,500m Women Katrin Kuusk Saaremaa
Athletics 1,500m Women Morina Macdougall Western Isles
Athletics 1,500m Women Eilidh C Mackenzie Western Isles
Athletics 1,500m Women Bjørk Herup Olsen Faroe Islands
Athletics 1,500m Women Jenny Richardson Shetland Islands
Athletics 1,500m Women Rebecca Riddings Ynys Môn
Athletics 1,500m Women Martine Scholes Guernsey
Athletics 1,500m Women Mari Moen Slenes Hitra
Athletics 1,500m Women Siobhan Svendson Isle of Wight
Athletics 1,500m Women Helen Watts Guernsey
Athletics 1,500m Women Claire Wilson Shetland Islands
Athletics 10,000m Men Guillermo Bosch Bosch Menorca
Athletics 10,000m Men Paul Cameron Isle of Wight
Athletics 10,000m Men Juan José Cerro Plaza Menorca
Athletics 10,000m Men Stanley Chaisson Prince Edward Island
Athletics 10,000m Men Steve Dawes Guernsey
Athletics 10,000m Men Michael Doyle Sark
Athletics 10,000m Men Thomas Fay Orkney
Athletics 10,000m Men Kim Godtfredsen Greenland
Athletics 10,000m Men Ed Gumbley Isle of Man
Athletics 10,000m Men John Halligan Isle of Man
Athletics 10,000m Men Daniel Hejdström Gotland
Athletics 10,000m Men Paul Holley Jersey
Athletics 10,000m Men Francis Kehoe Guernsey
Athletics 10,000m Men Steven Livett Ynys Môn
Athletics 10,000m Men Lee Merrien Guernsey
Athletics 10,000m Men Andrew Murfin Jersey
Athletics 10,000m Men Kalev Õisnurm Saaremaa
Athletics 10,000m Men Tsambikos Papadimitriou Rhodes
Athletics 10,000m Men Vasilios Patsis Rhodes
Athletics 10,000m Men Innar Sepp Saaremaa
Athletics 10,000m Men Karl Simpson Shetland Islands
Athletics 10,000m Men Guttorm Sørensen Faroe Islands
Athletics 10,000m Men Stig Brahe Sørensen Greenland
Athletics 10,000m Men Kenneth Stensen Hitra
Athletics 10,000m Men Olof Thunegard Gotland
Athletics 10,000m Men Nikolaos Tsangarakis Rhodes
Athletics 10,000m Men Paul Wathan Ynys Môn
Athletics 10,000m Women Samantha Cowen Isle of Man
Athletics 10,000m Women Doleen Galbraith Western Isles
Athletics 10,000m Women Jo Gorrod Jersey
Athletics 10,000m Women Gail Griffiths Isle of Man
Athletics 10,000m Women Chloe Kempe Bermuda
Athletics 10,000m Women Carol Knight Jersey
Athletics 10,000m Women Ulla Korenjak Isle of Wight
Athletics 10,000m Women Katrin Kuusk Saaremaa
Athletics 10,000m Women Turi Malme Hitra
Athletics 10,000m Women Sharon McNally Isle of Wight
Athletics 10,000m Women Rigmor Napoleonsdóttir Arge Faroe Islands
Athletics 10,000m Women Nikki Neal Alderney
Athletics 10,000m Women Maria Pardalou Rhodes
Athletics 10,000m Women Louise Perrio Guernsey
Athletics 10,000m Women Dawn Richardson Bermuda
Athletics 10,000m Women Carita Sodergard Åland
Athletics 10,000m Women Joanna Walker Orkney
Athletics 100m Hurdles Women Eve Carrington Western Isles
Athletics 100m Hurdles Women Alba Febrer Comendador Menorca
Athletics 100m Hurdles Women Carita Hansson Gotland
Athletics 100m Hurdles Women Julia Kallgren Åland
Athletics 100m Hurdles Women Maria Karaitsaki Rhodes
Athletics 100m Hurdles Women Rachael Kelly Isle of Man
Athletics 100m Hurdles Women Claire Kiely Isle of Wight
Athletics 100m Hurdles Women Claire Lidster Jersey
Athletics 100m Hurdles Women Angela López Martí Menorca
Athletics 100m Hurdles Women Maria Pinni Rhodes
Athletics 100m Hurdles Women Pille-Riin Toomsalu Saaremaa
Athletics 100m Hurdles Women Sophie Twinam Jersey
Athletics 100m Hurdles Women Emily Young Isle of Wight
Athletics 100m Men Rymiech Adolphus Cayman Islands
Athletics 100m Men Mats Boman Åland
Athletics 100m Men Dominic Carroll Gibraltar
Athletics 100m Men Andrew Cavilla Gibraltar
Athletics 100m Men Lluís Coll Cantallopis Menorca
Athletics 100m Men Robin Cowling Guernsey
Athletics 100m Men Leigh Cresswell Alderney
Athletics 100m Men Graham Filer Isle of Wight
Athletics 100m Men Antonios Giannakakis Rhodes
Athletics 100m Men Neil Gray Orkney
Athletics 100m Men James Groocock Isle of Wight
Athletics 100m Men Maxwell Hyman Cayman Islands
Athletics 100m Men Xavier James Bermuda
Athletics 100m Men Stephon Johnson Cayman Islands
Athletics 100m Men Stewart Johnson Western Isles
Athletics 100m Men William Latta Isle of Man
Athletics 100m Men Tom Manselin Åland
Athletics 100m Men Gordon Mowat Orkney
Athletics 100m Men Graeme Neal Alderney
Athletics 100m Men Andrew Owen Ynys Môn
Athletics 100m Men Mihalis Perakis Rhodes
Athletics 100m Men Stephen Prosser Jersey
Athletics 100m Men Samuel Ratcliffe Isle of Wight
Athletics 100m Men Thomas Riley Isle of Man
Athletics 100m Men Karl Robertson Shetland Islands
Athletics 100m Men Jason Rowlands - Edwards Ynys Môn
Athletics 100m Men Ben Silva Jersey
Athletics 100m Men Nathan Stevens Guernsey
Athletics 100m Men Ruaraidh Stewart Western Isles
Athletics 100m Men Mattias Sunneborn Gotland
Athletics 100m Men Mikk Tasa Saaremaa
Athletics 100m Men Nigel Thomson Orkney
Athletics 100m Men georgios thriskos Rhodes
Athletics 100m Men Daniel Tucker Bermuda
Athletics 100m Men Lee Williamson Shetland Islands
Athletics 100m Women Lucy Beesley Ynys Môn
Athletics 100m Women Alexandra Blake Ynys Môn
Athletics 100m Women Melissa Clarke Bermuda
Athletics 100m Women Suzanne Clifton Isle of Wight
Athletics 100m Women Gemma Dawkins Jersey
Athletics 100m Women Amy Dingle Jersey
Athletics 100m Women Alba Febrer Comendador Menorca
Athletics 100m Women Kimberley Gleeson Guernsey
Athletics 100m Women Maria Koza Rhodes
Athletics 100m Women Angela López Martí Menorca
Athletics 100m Women Mags MacRae Orkney
Athletics 100m Women Cydonie Mothersill Cayman Islands
Athletics 100m Women Jenna Murphy Jersey
Athletics 100m Women Kim Murray Isle of Wight
Athletics 100m Women Erica Nordqvist Åland
Athletics 100m Women Camilla Olsson Gotland
Athletics 100m Women Anissa Owen Cayman Islands
Athletics 100m Women Anastasia Pytiropoulou Rhodes
Athletics 100m Women Faye Richardson Shetland Islands
Athletics 100m Women Stephanie Sheriff Gibraltar
Athletics 100m Women Shianne Smith Bermuda
Athletics 100m Women May Williamson Shetland Islands
Athletics 100m Women Hanna Wiss Åland
Athletics 100m Women Emily Young Isle of Wight
Athletics 110m Hurdles Men Nektarios Giallourakis Rhodes
Athletics 110m Hurdles Men Peter Irving Jersey
Athletics 110m Hurdles Men Madis Kallas Saaremaa
Athletics 110m Hurdles Men Erik Larsson Gotland
Athletics 110m Hurdles Men Gustav Melen Gotland
Athletics 200m Men Martin Andersson Åland
Athletics 200m Men Matthew Bailey Guernsey
Athletics 200m Men Stuart Blackler Isle of Wight
Athletics 200m Men Mats Boman Åland
Athletics 200m Men Ben Brand Isle of Man
Athletics 200m Men Liam Byrne Gibraltar
Athletics 200m Men Georgios Farmakidis Rhodes
Athletics 200m Men Graham Filer Isle of Wight
Athletics 200m Men Julian Franco Gibraltar
Athletics 200m Men Neil Gray Orkney
Athletics 200m Men Maxwell Hyman Cayman Islands
Athletics 200m Men Robert Ibeh Cayman Islands
Athletics 200m Men Xavier James Bermuda
Athletics 200m Men Stephon Johnson Cayman Islands
Athletics 200m Men Stewart Johnson Western Isles
Athletics 200m Men Ilias Kelis Rhodes
Athletics 200m Men William Latta Isle of Man
Athletics 200m Men Donald Macleod Western Isles
Athletics 200m Men Mihalis Markopoulos Rhodes
Athletics 200m Men Carwyn Milburn Ynys Môn
Athletics 200m Men Graeme Neal Alderney
Athletics 200m Men Carwyn Owen Ynys Môn
Athletics 200m Men William Perchard Jersey
Athletics 200m Men Stephen Prosser Jersey
Athletics 200m Men Thomas Riley Isle of Man
Athletics 200m Men Karl Robertson Shetland Islands
Athletics 200m Men Nathan Stevens Guernsey
Athletics 200m Men Mattias Sunneborn Gotland
Athletics 200m Men Nigel Thomson Orkney
Athletics 200m Men Víctor Truyol Allés Menorca
Athletics 200m Men Daniel Tucker Bermuda
Athletics 200m Men Daryl Vassallo Gibraltar
Athletics 200m Men Lee Williamson Shetland Islands
Athletics 200m Women Laura Arblaster Guernsey
Athletics 200m Women Aly Bain Orkney
Athletics 200m Women Lucy Beesley Ynys Môn
Athletics 200m Women Eve Carrington Western Isles
Athletics 200m Women Melissa Clarke Bermuda
Athletics 200m Women Suzanne Clifton Isle of Wight
Athletics 200m Women Helen Davis Isle of Wight
Athletics 200m Women Gemma Dawkins Jersey
Athletics 200m Women Amy Dingle Jersey
Athletics 200m Women Sarah Dowling Isle of Man
Athletics 200m Women Archontia Emmanouilidi Rhodes
Athletics 200m Women Johanna Eriksson Åland
Athletics 200m Women Ida Gillerfors Gotland
Athletics 200m Women Kimberley Gleeson Guernsey
Athletics 200m Women Maria Karaitsaki Rhodes
Athletics 200m Women Stephanie Le Cornu Jersey
Athletics 200m Women Angela López Martí Menorca
Athletics 200m Women Mags MacRae Orkney
Athletics 200m Women Cydonie Mothersill Cayman Islands
Athletics 200m Women Bryony Muir Orkney
Athletics 200m Women Kim Murray Isle of Wight
Athletics 200m Women Erica Nordqvist Åland
Athletics 200m Women Camilla Olsson Gotland
Athletics 200m Women Harriet Pryke Isle of Man
Athletics 200m Women Faye Richardson Shetland Islands
Athletics 200m Women Emma Roberts Ynys Môn
Athletics 200m Women Stephanie Sheriff Gibraltar
Athletics 200m Women Shianne Smith Bermuda
Athletics 200m Women Eva Truyol Allés Menorca
Athletics 200m Women May Williamson Shetland Islands
Athletics 200m Women Hanna Wiss Åland
Athletics 3000m SteepleChase Men Michael Doyle Sark
Athletics 3000m SteepleChase Men Lee Garland Guernsey
Athletics 3000m SteepleChase Men John Halligan Isle of Man
Athletics 3000m SteepleChase Men Daniel Hejdström Gotland
Athletics 3000m SteepleChase Men Andrew Jackson Ynys Môn
Athletics 3000m SteepleChase Men Stavros Karatapanis Rhodes
Athletics 3000m SteepleChase Men Iain MacCorquodale Western Isles
Athletics 3000m SteepleChase Men Thomas Rice-Owen Ynys Môn
Athletics 3000m SteepleChase Men Carlos Truyol Allés Menorca
Athletics 3000m SteepleChase Men Joseph Wade Isle of Wight
Athletics 3000m SteepleChase Men Thomas Wade Isle of Wight
Athletics 3000m SteepleChase Men Christos Zongas Rhodes
Athletics 4 x 100m Relay Men Åland Åland
Athletics 4 x 100m Relay Men Bermuda Bermuda
Athletics 4 x 100m Relay Men Cayman Islands Cayman Islands
Athletics 4 x 100m Relay Men Gibraltar Gibraltar
Athletics 4 x 100m Relay Men Guernsey Guernsey
Athletics 4 x 100m Relay Men Isle of Man Isle of Man
Athletics 4 x 100m Relay Men Isle of Wight Isle of Wight
Athletics 4 x 100m Relay Men Jersey Jersey
Athletics 4 x 100m Relay Men Menorca Menorca
Athletics 4 x 100m Relay Men Orkney Orkney
Athletics 4 x 100m Relay Men Rhodes Rhodes
Athletics 4 x 100m Relay Men Shetland Islands Shetland Islands
Athletics 4 x 100m Relay Men Western Islands Western Isles
Athletics 4 x 100m Relay Men Ynys Môn Ynys Môn
Athletics 4 x 100m Relay Women Åland Åland
Athletics 4 x 100m Relay Women Gotland Gotland
Athletics 4 x 100m Relay Women Guernsey Guernsey
Athletics 4 x 100m Relay Women Isle of Man Isle of Man
Athletics 4 x 100m Relay Women Isle of Wight Isle of Wight
Athletics 4 x 100m Relay Women Jersey Jersey
Athletics 4 x 100m Relay Women Orkney Orkney
Athletics 4 x 100m Relay Women Rhodes Rhodes
Athletics 4 x 100m Relay Women Shetland Islands Shetland Islands
Athletics 4 x 100m Relay Women Ynys Môn Ynys Môn
Athletics 4 x 400m Relay Men Åland Åland
Athletics 4 x 400m Relay Men Bermuda Bermuda
Athletics 4 x 400m Relay Men Cayman Islands Cayman Islands
Athletics 4 x 400m Relay Men Gibraltar Gibraltar
Athletics 4 x 400m Relay Men Gotland Gotland
Athletics 4 x 400m Relay Men Guernsey Guernsey
Athletics 4 x 400m Relay Men Isle of Man Isle of Man
Athletics 4 x 400m Relay Men Isle of Wight Isle of Wight
Athletics 4 x 400m Relay Men Jersey Jersey
Athletics 4 x 400m Relay Men Menorca Menorca
Athletics 4 x 400m Relay Men Orkney Orkney
Athletics 4 x 400m Relay Men Rhodes Rhodes
Athletics 4 x 400m Relay Men Shetland Islands Shetland Islands
Athletics 4 x 400m Relay Men Western Islands Western Isles
Athletics 4 x 400m Relay Women Åland Åland
Athletics 4 x 400m Relay Women Bermuda Bermuda
Athletics 4 x 400m Relay Women Guernsey Guernsey
Athletics 4 x 400m Relay Women Isle of Man Isle of Man
Athletics 4 x 400m Relay Women Isle of Wight Isle of Wight
Athletics 4 x 400m Relay Women Jersey Jersey
Athletics 4 x 400m Relay Women Orkney Orkney
Athletics 4 x 400m Relay Women Rhodes Rhodes
Athletics 4 x 400m Relay Women Shetland Islands Shetland Islands
Athletics 4 x 400m Relay Women Western Islands Western Isles
Athletics 400m Hurdles Men Michael Batiste Guernsey
Athletics 400m Hurdles Men Dale Garland Guernsey
Athletics 400m Hurdles Men Gustav Hansson Gotland
Athletics 400m Hurdles Men Michael Haslett Isle of Man
Athletics 400m Hurdles Men Junior Hines Cayman Islands
Athletics 400m Hurdles Men Peter Irving Jersey
Athletics 400m Hurdles Men Sotirios Kipriotis Rhodes
Athletics 400m Hurdles Men Savvas Laudikos Rhodes
Athletics 400m Hurdles Men David Munro Isle of Man
Athletics 400m Hurdles Men Jaryd Robinson Isle of Wight
Athletics 400m Hurdles Men Mihalis Seitis Rhodes
Athletics 400m Hurdles Men Ali Solindarakis Rhodes
Athletics 400m Hurdles Men Eypriotis Sotiris Rhodes
Athletics 400m Hurdles Men Víctor Truyol Allés Menorca
Athletics 400m Hurdles Women Anastasia Ganotaki Rhodes
Athletics 400m Hurdles Women Ida Gillerfors Gotland
Athletics 400m Hurdles Women Julia Kallgren Åland
Athletics 400m Hurdles Women Katerina Katri Rhodes
Athletics 400m Hurdles Women Rachael Kelly Isle of Man
Athletics 400m Hurdles Women Claire Kiely Isle of Wight
Athletics 400m Hurdles Women Claire Lidster Jersey
Athletics 400m Hurdles Women Angela López Martí Menorca
Athletics 400m Hurdles Women Pille-Riin Toomsalu Saaremaa
Athletics 400m Hurdles Women Eva Truyol Allés Menorca
Athletics 400m Hurdles Women Sophie Twinam Jersey
Athletics 400m Men Mohammed Ahammad Gibraltar
Athletics 400m Men Martin Andersson Åland
Athletics 400m Men Allen Bean Bermuda
Athletics 400m Men Machel Charles Bermuda
Athletics 400m Men Leigh Cresswell Alderney
Athletics 400m Men Tom Druce Guernsey
Athletics 400m Men Barry John Edwards Ynys Môn
Athletics 400m Men Georgios Farmakidis Rhodes
Athletics 400m Men Graham Filer Isle of Wight
Athletics 400m Men Jason Fox Jersey
Athletics 400m Men Dale Garland Guernsey
Athletics 400m Men Neil Gray Orkney
Athletics 400m Men Ronald Gray Orkney
Athletics 400m Men David Hamil Cayman Islands
Athletics 400m Men Tommy Haugen Hitra
Athletics 400m Men Jóan Karl Joensen Faroe Islands
Athletics 400m Men Andre Kahlström Gotland
Athletics 400m Men Anastasios Laoudikos Rhodes
Athletics 400m Men Jonathon Lavers Gibraltar
Athletics 400m Men Donald Macleod Western Isles
Athletics 400m Men Tom Manselin Åland
Athletics 400m Men Mihalis Markopoulos Rhodes
Athletics 400m Men David Miller Orkney
Athletics 400m Men Carlos Morgan Cayman Islands
Athletics 400m Men David Munro Isle of Man
Athletics 400m Men Graeme Neal Alderney
Athletics 400m Men Carwyn Owen Ynys Môn
Athletics 400m Men William Perchard Jersey
Athletics 400m Men Peter Richardson Isle of Man
Athletics 400m Men Jaryd Robinson Isle of Wight
Athletics 400m Men Mihalis Seitis Rhodes
Athletics 400m Men Oren Smith Bermuda
Athletics 400m Men Mattias Sunneborn Gotland
Athletics 400m Men Nigel Thomson Orkney
Athletics 400m Men Víctor Truyol Allés Menorca
Athletics 400m Men Emmanouil Vasiliadis Rhodes
Athletics 400m Men Alan Williamson Shetland Islands
Athletics 400m Women Jennifer Alen Bermuda
Athletics 400m Women Laura Arblaster Guernsey
Athletics 400m Women Aly Bain Orkney
Athletics 400m Women Helen Davis Isle of Wight
Athletics 400m Women Gemma Dawkins Jersey
Athletics 400m Women Sarah Dowling Isle of Man
Athletics 400m Women Johanna Eriksson Åland
Athletics 400m Women Ida Gillerfors Gotland
Athletics 400m Women Kimberley Goodall Guernsey
Athletics 400m Women Emma Jones Ynys Môn
Athletics 400m Women Maria Karaitsaki Rhodes
Athletics 400m Women Hazel Le Cornu Jersey
Athletics 400m Women Stephanie Le Cornu Jersey
Athletics 400m Women Angela López Martí Menorca
Athletics 400m Women Morina Macdougall Western Isles
Athletics 400m Women Mags MacRae Orkney
Athletics 400m Women Bryony Muir Orkney
Athletics 400m Women Camilla Olsson Gotland
Athletics 400m Women Harriet Pryke Isle of Man
Athletics 400m Women Jenny Richardson Shetland Islands
Athletics 400m Women Emma Roberts Ynys Môn
Athletics 400m Women Tonje Moen Slenes Hitra
Athletics 400m Women Shianne Smith Bermuda
Athletics 400m Women Siobhan Svendson Isle of Wight
Athletics 400m Women Eva Truyol Allés Menorca
Athletics 400m Women Claire Wilson Shetland Islands
Athletics 400m Women Hanna Wiss Åland
Athletics 5,000m Men Guillermo Bosch Bosch Menorca
Athletics 5,000m Men Thomas Brown Jersey
Athletics 5,000m Men Paul Cameron Isle of Wight
Athletics 5,000m Men Stephen Carreras Gibraltar
Athletics 5,000m Men Stanley Chaisson Prince Edward Island
Athletics 5,000m Men Michael Doyle Sark
Athletics 5,000m Men Lee Garland Guernsey
Athletics 5,000m Men Jack Grundy Isle of Wight
Athletics 5,000m Men John Halligan Isle of Man
Athletics 5,000m Men Daniel Hejdström Gotland
Athletics 5,000m Men Paul Holley Jersey
Athletics 5,000m Men Kevin Loundes Isle of Man
Athletics 5,000m Men Mercouris Malliakas Rhodes
Athletics 5,000m Men Giorgios Mangafas Rhodes
Athletics 5,000m Men Lee Merrien Guernsey
Athletics 5,000m Men Andrew Murfin Jersey
Athletics 5,000m Men Kalev Õisnurm Saaremaa
Athletics 5,000m Men David Owens Ynys Môn
Athletics 5,000m Men Innar Sepp Saaremaa
Athletics 5,000m Men Ali Solindarakis Rhodes
Athletics 5,000m Men Olof Thunegard Gotland
Athletics 5,000m Men Carlos Truyol Allés Menorca
Athletics 5,000m Men Nikolaos Verikakis Rhodes
Athletics 5,000m Men Paul Wathan Ynys Môn
Athletics 5,000m Women Aiya Abe Isle of Wight
Athletics 5,000m Women Gemma Astin Isle of Man
Athletics 5,000m Women Susan Ball Isle of Wight
Athletics 5,000m Women Amanda Brown Jersey
Athletics 5,000m Women Joanne Davies Ynys Môn
Athletics 5,000m Women Victoria Fiddick Bermuda
Athletics 5,000m Women Jo Gorrod Jersey
Athletics 5,000m Women Chloe Kempe Bermuda
Athletics 5,000m Women Katrin Kuusk Saaremaa
Athletics 5,000m Women Fotini Loizou Rhodes
Athletics 5,000m Women Nikki Neal Alderney
Athletics 5,000m Women Bjørk Herup Olsen Faroe Islands
Athletics 5,000m Women Maria Pardalou Rhodes
Athletics 5,000m Women Louise Perrio Guernsey
Athletics 5,000m Women Rebecca Riddings Ynys Môn
Athletics 5,000m Women Martine Scholes Guernsey
Athletics 5,000m Women Mari Moen Slenes Hitra
Athletics 5,000m Women Carita Sodergard Åland
Athletics 5,000m Women Joanna Walker Orkney
Athletics 800m Men Aaron Bagu Gibraltar
Athletics 800m Men Ben Brand Isle of Man
Athletics 800m Men Thomas Brown Jersey
Athletics 800m Men Ivan Caules Menorca
Athletics 800m Men Leigh Cresswell Alderney
Athletics 800m Men Joakim Daun Gotland
Athletics 800m Men Tom Druce Guernsey
Athletics 800m Men Andrew Duncan Isle of Man
Athletics 800m Men Toby Edwards Jersey
Athletics 800m Men Shon Evans Ynys Môn
Athletics 800m Men Ronald Gray Orkney
Athletics 800m Men Jóan Karl Joensen Faroe Islands
Athletics 800m Men Andre Kahlström Gotland
Athletics 800m Men Emmanouil Kakkaris Rhodes
Athletics 800m Men Matthew Loveridge Guernsey
Athletics 800m Men Murdo Alexander Mackenzie Western Isles
Athletics 800m Men Emmanouil Miaris Rhodes
Athletics 800m Men David Miller Orkney
Athletics 800m Men Thomas Rice-Owen Ynys Môn
Athletics 800m Men Adam Robinson Orkney
Athletics 800m Men Lee Taylor Gibraltar
Athletics 800m Men Viljar Uljas Saaremaa
Athletics 800m Men John Wilhelms Åland
Athletics 800m Men Alan Williamson Shetland Islands
Athletics 800m Women Jennifer Alen Bermuda
Athletics 800m Women Aly Bain Orkney
Athletics 800m Women Karoline Bain Orkney
Athletics 800m Women Nicola Cooil Isle of Man
Athletics 800m Women Anna Daska Rhodes
Athletics 800m Women Maria Daska Rhodes
Athletics 800m Women Joanne Davies Ynys Môn
Athletics 800m Women Jarita Dill Bermuda
Athletics 800m Women Rachael Franklin Isle of Man
Athletics 800m Women Lydia Holloway Ynys Môn
Athletics 800m Women Claire Kiely Isle of Wight
Athletics 800m Women Hazel Le Cornu Jersey
Athletics 800m Women Morina Macdougall Western Isles
Athletics 800m Women Eilidh C Mackenzie Western Isles
Athletics 800m Women Bjørk Herup Olsen Faroe Islands
Athletics 800m Women Jenny Richardson Shetland Islands
Athletics 800m Women Martine Scholes Guernsey
Athletics 800m Women Katie Silva Jersey
Athletics 800m Women Mari Moen Slenes Hitra
Athletics 800m Women Tonje Moen Slenes Hitra
Athletics 800m Women Siobhan Svendson Isle of Wight
Athletics 800m Women Helen Watts Guernsey
Athletics 800m Women Claire Wilson Shetland Islands
Athletics Discus Men Andres Aavik Saaremaa
Athletics Discus Men Georgios Christofidis Rhodes
Athletics Discus Men Paul Derrien Jersey
Athletics Discus Men Rasmus Donner Åland
Athletics Discus Men Anastasios Gimoukis Rhodes
Athletics Discus Men Madis Kallas Saaremaa
Athletics Discus Men Erik Larsson Gotland
Athletics Discus Men Michael Letterlough Cayman Islands
Athletics Discus Men Vasilis Moutsakis Rhodes
Athletics Discus Men Jamie Stevenson Jersey
Athletics Discus Men Heri Ziska Faroe Islands
Athletics Discus Women Evangelia Angeri Rhodes
Athletics Discus Women Natalie Badham Isle of Wight
Athletics Discus Women Jennifer Browne Jersey
Athletics Discus Women Amy Church Isle of Wight
Athletics Discus Women Jenny Clemes Åland
Athletics Discus Women Annie Henriksson Gotland
Athletics Discus Women Kirree Kermode Isle of Man
Athletics Discus Women Louise Kneen Isle of Man
Athletics Discus Women Åsa Larsson Gotland
Athletics Discus Women Despina Skoumbrou Rhodes
Athletics Discus Women Alexandra Terry Cayman Islands
Athletics Discus Women Lauren Therin Jersey
Athletics Discus Women Gemma Tingay Guernsey
Athletics Discus Women Leana Vahter Saaremaa
Athletics Discus Women Anu Vares Saaremaa
Athletics Half Marathon Men Terrance Armstrong Bermuda
Athletics Half Marathon Men Guillermo Bosch Bosch Menorca
Athletics Half Marathon Men Juan José Cerro Plaza Menorca
Athletics Half Marathon Men Steve Dawes Guernsey
Athletics Half Marathon Men Albert Donawa Bermuda
Athletics Half Marathon Men Michael Doyle Sark
Athletics Half Marathon Men Andy Fox Isle of Man
Athletics Half Marathon Men Kim Godtfredsen Greenland
Athletics Half Marathon Men Nicholas Gorrod Jersey
Athletics Half Marathon Men Ed Gumbley Isle of Man
Athletics Half Marathon Men Paul Holley Jersey
Athletics Half Marathon Men Dave Holmes Guernsey
Athletics Half Marathon Men Paul Ingrouille Guernsey
Athletics Half Marathon Men Andrew Joyce Western Isles
Athletics Half Marathon Men Tõnis Juulik Saaremaa
Athletics Half Marathon Men Panormitis Kourmadias Rhodes
Athletics Half Marathon Men Steven Livett Ynys Môn
Athletics Half Marathon Men Kevin Loundes Isle of Man
Athletics Half Marathon Men Giorgios Mangafas Rhodes
Athletics Half Marathon Men Andrew Murfin Jersey
Athletics Half Marathon Men Kalev Õisnurm Saaremaa
Athletics Half Marathon Men David Owens Ynys Môn
Athletics Half Marathon Men Vasilios Patsis Rhodes
Athletics Half Marathon Men Tyler Read Prince Edward Island
Athletics Half Marathon Men Innar Sepp Saaremaa
Athletics Half Marathon Men Karl Simpson Shetland Islands
Athletics Half Marathon Men Guttorm Sørensen Faroe Islands
Athletics Half Marathon Men Stig Brahe Sørensen Greenland
Athletics Half Marathon Men Ricky Sousa Sr. Bermuda
Athletics Half Marathon Men Kenneth Stensen Hitra
Athletics Half Marathon Men Jonas Svensson Gotland
Athletics Half Marathon Men Olof Thunegard Gotland
Athletics Half Marathon Men Nikolaos Tsangarakis Rhodes
Athletics Half Marathon Men Nikolaos Verikakis Rhodes
Athletics Half Marathon Men Paul Wathan Ynys Môn
Athletics Half Marathon Men Nikitas Xenakis Rhodes
Athletics Half Marathon Team Men Bermuda Bermuda
Athletics Half Marathon Team Men Gotland Gotland
Athletics Half Marathon Team Men Greenland Greenland
Athletics Half Marathon Team Men Guernsey Guernsey
Athletics Half Marathon Team Men Isle of Man Isle of Man
Athletics Half Marathon Team Men Jersey Jersey
Athletics Half Marathon Team Men Menorca Menorca
Athletics Half Marathon Team Men Rhodes Rhodes
Athletics Half Marathon Team Men Saaremaa Saaremaa
Athletics Half Marathon Team Men Ynys Môn Ynys Môn
Athletics Half Marathon Team Women Bermuda Bermuda
Athletics Half Marathon Team Women Isle of Man Isle of Man
Athletics Half Marathon Team Women Isle of Wight Isle of Wight
Athletics Half Marathon Team Women Jersey Jersey
Athletics Half Marathon Team Women Western Islands Western Isles
Athletics Half Marathon Women Amanda Brown Jersey
Athletics Half Marathon Women Samantha Cowen Isle of Man
Athletics Half Marathon Women Victoria Fiddick Bermuda
Athletics Half Marathon Women Doleen Galbraith Western Isles
Athletics Half Marathon Women Gail Griffiths Isle of Man
Athletics Half Marathon Women Carol Knight Jersey
Athletics Half Marathon Women Ulla Korenjak Isle of Wight
Athletics Half Marathon Women Turi Malme Hitra
Athletics Half Marathon Women Kim McMullen Bermuda
Athletics Half Marathon Women Sharon McNally Isle of Wight
Athletics Half Marathon Women Gail Merrien Guernsey
Athletics Half Marathon Women Shona Morrison Western Isles
Athletics Half Marathon Women Rigmor Napoleonsdóttir Arge Faroe Islands
Athletics Half Marathon Women Nikki Neal Alderney
Athletics Half Marathon Women Dawn Richardson Bermuda
Athletics Half Marathon Women Rebecca Riddings Ynys Môn
Athletics Half Marathon Women Carita Sodergard Åland
Athletics Hammer Throw Men Georgios Christofidis Rhodes
Athletics Hammer Throw Men Paul Derrien Jersey
Athletics Hammer Throw Men Rasmus Donner Åland
Athletics Hammer Throw Men David Felton Jersey
Athletics Hammer Throw Men Andrew Frost Isle of Wight
Athletics Hammer Throw Men Stylianos Keranis Rhodes
Athletics Hammer Throw Men Erik Larsson Gotland
Athletics Hammer Throw Men Michael Letterlough Cayman Islands
Athletics Hammer Throw Men Tore Olofsson Gotland
Athletics Hammer Throw Men Genro Paas Saaremaa
Athletics Hammer Throw Men Ioannis Pezouvanis Rhodes
Athletics Hammer Throw Men Karl Robertson Shetland Islands
Athletics Hammer Throw Men Heri Ziska Faroe Islands
Athletics Hammer Throw Women Natalie Badham Isle of Wight
Athletics Hammer Throw Women Darcy Brooks Rhodes
Athletics Hammer Throw Women Jennifer Browne Jersey
Athletics Hammer Throw Women Charlotte Christian Isle of Man
Athletics Hammer Throw Women Amy Church Isle of Wight
Athletics Hammer Throw Women Jenny Clemes Åland
Athletics Hammer Throw Women Annie Henriksson Gotland
Athletics Hammer Throw Women Eleni Kanata Rhodes
Athletics Hammer Throw Women Louise Kneen Isle of Man
Athletics Hammer Throw Women Randi Kúrberg Faroe Islands
Athletics Hammer Throw Women Elaine Park Shetland Islands
Athletics Hammer Throw Women Michelle Ryan Jersey
Athletics Hammer Throw Women Teresia Snäckerström Gotland
Athletics Hammer Throw Women Gemma Tingay Guernsey
Athletics High Jump Men Perry Anglin Cayman Islands
Athletics High Jump Men Shaun Cregeen Isle of Man
Athletics High Jump Men Jason Fox Jersey
Athletics High Jump Men James Groocock Isle of Wight
Athletics High Jump Men Andreas Henriksson Åland
Athletics High Jump Men Viktor Jonsson Gotland
Athletics High Jump Men Raido Kahm Saaremaa
Athletics High Jump Men Madis Kallas Saaremaa
Athletics High Jump Men Erik Larsson Gotland
Athletics High Jump Men Gustav Melen Gotland
Athletics High Jump Men Ali Solindarakis Rhodes
Athletics High Jump Men Athanasios Tsoukos Rhodes
Athletics High Jump Men Omar Wright Cayman Islands
Athletics High Jump Women Aggeliki Aptoglou Rhodes
Athletics High Jump Women Erica Bodman Guernsey
Athletics High Jump Women Eve Carrington Western Isles
Athletics High Jump Women Suzanne Clifton Isle of Wight
Athletics High Jump Women Johanna Eriksson Åland
Athletics High Jump Women Laurel Garfield Guernsey
Athletics High Jump Women Andrea Johansson Åland
Athletics High Jump Women Marita Kukk Saaremaa
Athletics High Jump Women Claire Lidster Jersey
Athletics High Jump Women Dafni Migkli Rhodes
Athletics High Jump Women Jenna Murphy Jersey
Athletics High Jump Women Tonje Moen Slenes Hitra
Athletics High Jump Women Sophie Twinam Jersey
Athletics High Jump Women Frida Yttergren Gotland
Athletics Javelin Men Shaun Cregeen Isle of Man
Athletics Javelin Men Rasmus Donner Åland
Athletics Javelin Men Mark Gray Ynys Môn
Athletics Javelin Men Jonathan Guille Guernsey
Athletics Javelin Men Rógvi Højgaard Faroe Islands
Athletics Javelin Men Stewart Johnson Western Isles
Athletics Javelin Men Viktor Jonsson Gotland
Athletics Javelin Men Anastasios Laoudikos Rhodes
Athletics Javelin Men Gustav Melen Gotland
Athletics Javelin Men Carl Morgan Cayman Islands
Athletics Javelin Men Carlos Morgan Cayman Islands
Athletics Javelin Men Russell Price Jersey
Athletics Javelin Men Scott Roberts Jersey
Athletics Javelin Men Alan Rowberry Guernsey
Athletics Javelin Men Sander Suurhans Saaremaa
Athletics Javelin Men Georgios Troumbas Rhodes
Athletics Javelin Women Jenny Clemes Åland
Athletics Javelin Women Helen Davis Isle of Wight
Athletics Javelin Women Randi Kúrberg Faroe Islands
Athletics Javelin Women Helen Sheen Isle of Man
Athletics Javelin Women Becky Slater Jersey
Athletics Javelin Women Teresia Snäckerström Gotland
Athletics Javelin Women Lauren Therin Jersey
Athletics Javelin Women Gemma Tingay Guernsey
Athletics Javelin Women NOMIKI TRIKILI Rhodes
Athletics Javelin Women Leana Vahter Saaremaa
Athletics Javelin Women Kristi Väli Saaremaa
Athletics Long Jump Men Matthew Barton Isle of Wight
Athletics Long Jump Men Lluís Coll Cantallopis Menorca
Athletics Long Jump Men Robin Cowling Guernsey
Athletics Long Jump Men Savvas Diakonikolas Rhodes
Athletics Long Jump Men Jason Fox Jersey
Athletics Long Jump Men Nektarios Giallourakis Rhodes
Athletics Long Jump Men James Groocock Isle of Wight
Athletics Long Jump Men Jonathan Guille Guernsey
Athletics Long Jump Men Vasilios Hatzis Rhodes
Athletics Long Jump Men Andreas Henriksson Åland
Athletics Long Jump Men Stephon Johnson Cayman Islands
Athletics Long Jump Men Madis Kallas Saaremaa
Athletics Long Jump Men Erik Larsson Gotland
Athletics Long Jump Men Sakchai Makao Shetland Islands
Athletics Long Jump Men Carwyn Milburn Ynys Môn
Athletics Long Jump Men Carlos Morgan Cayman Islands
Athletics Long Jump Men Peter Richardson Isle of Man
Athletics Long Jump Men Phil Riley Isle of Man
Athletics Long Jump Men Jason Rowlands - Edwards Ynys Môn
Athletics Long Jump Men Mattias Sunneborn Gotland
Athletics Long Jump Men Mikk Tasa Saaremaa
Athletics Long Jump Men Jamie Wilson Shetland Islands
Athletics Long Jump Women Amy Dingle Jersey
Athletics Long Jump Women Victoria Duthie Shetland Islands
Athletics Long Jump Women Kimberley Gleeson Guernsey
Athletics Long Jump Women Andrea Johansson Åland
Athletics Long Jump Women Maria Koza Rhodes
Athletics Long Jump Women Jenna Murphy Jersey
Athletics Long Jump Women Kim Murray Isle of Wight
Athletics Long Jump Women Anissa Owen Cayman Islands
Athletics Long Jump Women Christina Petra Rhodes
Athletics Long Jump Women Maria Pinni Rhodes
Athletics Long Jump Women Shianne Smith Bermuda
Athletics Long Jump Women Boel Tetens Gotland
Athletics Long Jump Women Pille-Riin Toomsalu Saaremaa
Athletics Long Jump Women Hanna Wiss Åland
Athletics Long Jump Women Emily Young Isle of Wight
Athletics Long Jump Women Frida Yttergren Gotland
Athletics Pole Vault Men Andreas Grönström Gotland
Athletics Pole Vault Men Bo Jacobsson Gotland
Athletics Pole Vault Men Panayiotis Kourmadias Rhodes
Athletics Pole Vault Men Erik Larsson Gotland
Athletics Pole Vault Men Mikk Tasa Saaremaa
Athletics Pole Vault Men Neeme Truumees Saaremaa
Athletics Pole Vault Women Åsa Larsson Gotland
Athletics Pole Vault Women Boel Tetens Gotland
Athletics Pole Vault Women Frida Yttergren Gotland
Athletics Shot Put Men Konstantinos Antonakis Rhodes
Athletics Shot Put Men Nikolaos Christofidis Rhodes
Athletics Shot Put Men Paul Derrien Jersey
Athletics Shot Put Men Rasmus Donner Åland
Athletics Shot Put Men David Felton Jersey
Athletics Shot Put Men Andrew Frost Isle of Wight
Athletics Shot Put Men Anastasios Gimoukis Rhodes
Athletics Shot Put Men Mark Gray Ynys Môn
Athletics Shot Put Men Stylianos Keranis Rhodes
Athletics Shot Put Men Jüri Kuusk Saaremaa
Athletics Shot Put Men Erik Larsson Gotland
Athletics Shot Put Men Genro Paas Saaremaa
Athletics Shot Put Men Jamie Stevenson Jersey
Athletics Shot Put Women Evangelia Angeri Rhodes
Athletics Shot Put Women Natalie Badham Isle of Wight
Athletics Shot Put Women Charlotte Christian Isle of Man
Athletics Shot Put Women Amy Church Isle of Wight
Athletics Shot Put Women Jenny Clemes Åland
Athletics Shot Put Women Helen Cromarty Orkney
Athletics Shot Put Women Annie Henriksson Gotland
Athletics Shot Put Women Louise Kneen Isle of Man
Athletics Shot Put Women Åsa Larsson Gotland
Athletics Shot Put Women Despina Skoumbrou Rhodes
Athletics Shot Put Women Lauren Therin Jersey
Athletics Shot Put Women Gemma Tingay Guernsey
Athletics Shot Put Women Leana Vahter Saaremaa
Athletics Shot Put Women Kristi Väli Saaremaa
Athletics Shot Put Women Claire Wilson Orkney
Athletics Triple Jump Men Matthew Barton Isle of Wight
Athletics Triple Jump Men Robin Cowling Guernsey
Athletics Triple Jump Men Savvas Diakonikolas Rhodes
Athletics Triple Jump Men Jason Fox Jersey
Athletics Triple Jump Men James Groocock Isle of Wight
Athletics Triple Jump Men Jonathan Guille Guernsey
Athletics Triple Jump Men Andreas Henriksson Åland
Athletics Triple Jump Men Stewart Johnson Western Isles
Athletics Triple Jump Men Viktor Jonsson Gotland
Athletics Triple Jump Men Tsampikos Kourmadias Rhodes
Athletics Triple Jump Men Sakchai Makao Shetland Islands
Athletics Triple Jump Men Carwyn Milburn Ynys Môn
Athletics Triple Jump Men Carl Morgan Cayman Islands
Athletics Triple Jump Men Carlos Morgan Cayman Islands
Athletics Triple Jump Men Phil Riley Isle of Man
Athletics Triple Jump Men Panayiotis Tragakis Rhodes
Athletics Triple Jump Men Jamie Wilson Shetland Islands
Athletics Triple Jump Women Laura Arblaster Guernsey
Athletics Triple Jump Women Eve Carrington Western Isles
Athletics Triple Jump Women Amy Dingle Jersey
Athletics Triple Jump Women Victoria Duthie Shetland Islands
Athletics Triple Jump Women Kimberley Gleeson Guernsey
Athletics Triple Jump Women Carita Hansson Gotland
Athletics Triple Jump Women Erica Nordqvist Åland
Athletics Triple Jump Women Christina Petra Rhodes
Athletics Triple Jump Women Amy Watkinson Ynys Môn
Athletics Triple Jump Women Hanna Wiss Åland